Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

PREDAJ


Podľa Opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky je potrebné pri vstupe a pobyte v prevádzke dodržať nasledovné hygienické opatrenia:

  • vstup a pobyt v prevádzke (vo vonkajších aj vnútorných priestoroch) je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka, atď.),
  • pri vchode do prevádzky je povinnosťou aplikovať dezinfekciu na ruky alebo použiť jednorazové rukavice,
  • zachovávať odstupy v radoch osôb minimálne 2 metre, to neplatí pre osoby žijúce v spoločnej domácnosti
  • počet nakupujúcich v prevádzke v jednom okamihu by nemal prekročiť koncentráciu jeden nakupujúci na 10 m² z predajnej plochy prevádzky, táto podmienka sa nevzťahuje na deti.

Záhradné centrum Rastislavova 79

V Záhradnom centre na Rastislavovej 79 ponúkame široký sortiment okrasných drevín, balkónových kvetín, letničiek, trvaliek, cibuľovín ako aj doplnkový sortiment ako substráty, hnojivá, trávne osivo, mulčovaciu kôru, netkanú textíliu a naše pracovníčky Vám tiež ochotne odborne poradia pri nákupe.

Predajňa od 1.3.2021 otvorená

Otváracie hodiny:

Po – Pia od 8:00 do 16:00 (prestávka 12:00 – 12:30)
Sobota od 8:00 do 12:00
Nedeľa – zatvorené

Počas návštevy vonkajších priestorov predajne je povinné využívať respirátor bez výdychového ventilu alebo iné obdobné prekrytie horných dýchacích ciest (napr. rúško).
Vstup do interiéru predajne je povolený len s respirátorom FFP 2 bez výdychového ventilu.

Parkovanie pre zákazníkov zabezpečené v areáli SMsZ, vchod z Rastislavovej ulice. Rampu Vám otvorí pracovník ochrany po skontrolovaní negatívneho Covid certifikátu.

Aktuálna ponuka:

Záhrada Bernátovce

Otváracie hodiny: 
Po – Pi od 7:10 do 15:10 hod. – vydávanie tovaru od 7:30 do 14:30

Aktuálna ponuka:

Je tu Jeseň a s ňou spojená možnosť  jesennej výsadby, preto by sme Vám chceli dať do pozornosti aktuálnu ponuku okrasných rastlín z našej produkcie.
Radi vás privítame v Záhrade Bernátovce, kde si môžete vybrať zo širokého sortimentu rastlinného materiálu.
               Pre samosprávy, podnikateľské subjekty a neziskové organizácie poskytujeme 20% zľavu z predajnej ceny.Ak si vyberiete zo sortimentu v priloženej tabuľke v hodnote viac ako 1000€ ponúkame možnosť dohody individuálnej  ceny.
                Dôvodom akcie je nutnosť  vyskladniť časť škôlky z dôvodu výstavby obchvatu rýchlostnej cesty R2.
Rastlinný materiál si je možne prísť pozrieť a osobne zarezervovať v našej okrasnej škôlke.
Na Vašu návštevu sa teší cely tím okrasnej škôlky Bernátovce.

Stromy pre obce.xlsx

Podnikateľské subjekty si po zaregistrovaní môžu uplatniť pri nákupe rastlinného materiálu zľavu 20% a ostatného tovaru 10% z maloobchodnej ceny.

KONTAKT

POPIS PRÁCE
Čistiace práce - odstránenie machu z hrobu, vrátane likvidácie odpadu (nakládka odvoz), Odstránenie a čistenie hrobu od náletových drevín - vrátane nakládky a odvozu, Ručné zametanie, Čistenie hrobu vysokotlakovým parným čističom, kvetinová výzdoba (sezónna žardiniéra), sviečka (kahanec)

POPIS PRÁCE
Čistiace práce - odstránenie machu z hrobu, vrátane likvidácie odpadu (nakládka odvoz), Odstránenie a čistenie hrobu od náletových drevín - vrátane nakládky a odvozu, Ručné zametanie, Čistenie hrobu vysokotlakovým parným čističom

POPIS PRÁCE
Čistiace práce - odstránenie machu z hrobu, vrátane likvidácie odpadu (nakládka odvoz), Ručné zametanie, Čistenie hrobu vysokotlakovým parným čističom, kvetinová výzdoba, sviečka (kahanec)