Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

PREDAJ

Záhradné centrum Rastislavova 79

V Záhradnom centre na Rastislavovej 79 ponúkame široký sortiment okrasných drevín, balkónových kvetín, letničiek, trvaliek, cibuľovín ako aj doplnkový sortiment ako substráty, hnojivá, trávne osivo, mulčovaciu kôru, netkanú textíliu a naše pracovníčky Vám tiež ochotne odborne poradia pri nákupe.

OZNAM

Od 17. do 21 júla bude záhradné centrum Správy mestskej zelene v Košiciach na Rastislavovej 79 otvorené v skrátenom režime, a to do 16:00. Od 24. júla sa na vás opäť tešíme v štandardnej otváracej dobe.

Ďakujeme za pochopenie

Otváracie hodiny:

Po – Pia od 8:00 do 17:00
Sobota od 8:00 do 12:00
Nedeľa – Zatvorené

Parkovanie pre zákazníkov zabezpečené v areáli SMsZ – vchod z Rastislavovej ulice.

Záhrada Bernátovce

Otváracie hodiny: 
Po – Pia od 7:00 do 15:00 – vydávanie tovaru od 7:30 do 14:30

Cenník – OKRASNÝCH DREVÍN A DOPLNKOVÉHO SORTIMENTU 2023 pdf
Cenník – OKRASNÝCH DREVÍN A DOPLNKOVÉHO SORTIMENTU 2023 xls

Aktuálna ponuka:

KONTAKT

POPIS PRÁCE
Čistiace práce - odstránenie machu z hrobu, vrátane likvidácie odpadu (nakládka odvoz), Odstránenie a čistenie hrobu od náletových drevín - vrátane nakládky a odvozu, Ručné zametanie, Čistenie hrobu vysokotlakovým parným čističom, kvetinová výzdoba (sezónna žardiniéra), sviečka (kahanec)
POPIS PRÁCE
Čistiace práce - odstránenie machu z hrobu, vrátane likvidácie odpadu (nakládka odvoz), Odstránenie a čistenie hrobu od náletových drevín - vrátane nakládky a odvozu, Ručné zametanie, Čistenie hrobu vysokotlakovým parným čističom
POPIS PRÁCE
Čistiace práce - odstránenie machu z hrobu, vrátane likvidácie odpadu (nakládka odvoz), Ručné zametanie, Čistenie hrobu vysokotlakovým parným čističom, kvetinová výzdoba, sviečka (kahanec)